Pranie tapicerki meblowej - Oferta nr66924 - Oferteo.pl

Pranie tapicerki meblowej


Cena do uzgodnienia

Nasza firma pomoże Państwu pozbyć się alergenów z tapicerki meblowej oraz przywrócić ich naturalne kolory, poprzez proces prania ekstrakcyjnego. Wywabimy plamy, usuniemy nawet gumę do żucia. Na pozór czysta tapicerka meblowa między swoimi włóknami ma sporo brudu. Wyobraźmy sobie spodnie, które prane są co kilka dni, nie wyglądają na brudne, ale jednak je pierzemy. Spodnie te mają kontakt największy z naszymi meblami skoro one są brudne to i tapicerka ubrudzić się musi. Poza tym kurz wcierany jest przez używanie mebla. Panują tam idealne warunki do rozwoju roztoczy- głównego alergenu i powodu zachorowania na astmę oskrzelową.

Proces prania tapicerki meblowej odbywa się przez metodę ekstrakcyjną, jednak zanim przystąpimy do samego prania, należy bardzo dokładnie odkurzyć mebel i nanieść odplamiacz na plamy. Przy odkurzaniu możemy być spokojni kurz z naszego sprzętu nigdzie się nie wydostanie. Poprzez zastosowanie filtracji wodnej i filtru HEPA cały kurz i zarodniki roztoczy zostają w odkurzaczu. Następnym etapem jest naniesienie środka czyszczącego. Stosujemy środki biodegradowalne i bezpieczne dla materiału, nie zawierające rozjaśniaczy i wybielaczy. Następny etap to odessanie brudu wraz z środkami chemicznymi.
Prany element pozostaje wilgotny, a chemia przez nas zastosowana utrudnia osadzanie się brudu i ułatwia późniejsze czyszczenie. Mimo to zaleca się do całkowitego wyschnięcia nie używanie mebla. Wilgotne elementy są bardziej podatne na zabrudzenia. A cykliczne pranie pozwoli Państwu na zdrowsze powietrze w domu.

Ceny ustalane idywidualne. Przykład: narożnik- ok.80zł, sofa –ok.40 zł

Śląskie
50 zł
 
 


Liczba wyświetleń strony: 582